Yeşiloba Mah. 46257 Sok. Oto Sanayi Sit.
L Blok No:8 Seyhan/ADANA

0322 239 81 81 - 0533 698 45 17
sedat@cukurovasogutma.com.tr

  • Adana Chiller Cihazları
  • adana endüstriyel soğutma

ÇUKUROVA SOĞUTMA CHİLLER ENDÜSTİRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Çukurova Soğutma, Adana Endüstriyel Soğutma sistemleri ve Chiller soğutma üzerine faaliyet gösteren firmamız, endüstiriyel cihazların satışı bakımı ve onarım hizmetleri vermektedir. Adana Chiller cihazları, konusunda uzman kadromuz ile endüstiriyel soğutma yapılması gereken alanlarda kullanılan her marka ve modelde cihazların servisi, satışı bakımı ve onarım işlerini Çukurova Soğutma olarak üslenmekteyiz. Adana'da soğutma sistemlerinde bir numarayız.

Çukurova Soğutma

Çukurova Soğutma Kimdir ?

Çukurova Soğutma, Adana Endüstriyel Soğutma Sistemleri yılların vermiş olduğu tecrübe ile iklimlendirme sistemleri konusunda profesyonel hizmet vermek için yeni arge çalışmaları yapmaktadır. Çukurova Soğutma, Adana Chiller cihazlarının teknik servis ve endüstiriyel mekanik soğutma sistemleri konusunda satış bakım ve onarım hizmetleri veren teknik bir kuruluştur.
Çukurova soğutma şirketimiz standart hizmetler dışında aynı zamanda özel projeler üretmekte, her marka ve modelde Adana chiller soğutma sistemlerinin bakım onarım himzetlerini vermektedir. Endüstriyel olarak kullanılan soğutma sistemleri konusunda enerji verimliliği konusunda projeler üretiyoruz.

Duyurular

images

Adana'da Yiğitsan Kompresörlerinin Yetkili Servisi olarak hizmet veriyoruz.

Çukurova Soğutma Sistemleri

Adana'da Yiğitsan Kompresörlerinin Yetkili  Servisi olarak hizmet veriyoruz.

images

Soğutma Kompresörü Satışı ve Bakım Hizmetleri

Çukurova Soğutma Sistemleri

Soğutma Kompresörü Satışı ve Bakım Hizmetleri ile sektördeki birçok marka kompresör satış ve bakımı yapıyoruz.

images

Adana Chiller Endüstriyel Soğutma

Çukurova Soğutma Sistemleri

Adana Chiller endüstriyel soğutma konularında verimliliği ön plana çıkarmak ve en az enerji ile daha fazla soğutma sağlayabilmek için Çukurova Soğutma firması olarak prosfeyonel olarak hizmet veriyoruz.

images

Chiller Bakım, Onarım Satış, İkinci El

Çukurova Soğutma Sistemleri

Chiller Bakım, Onarım Satış ve endüstriyel soğutma sistemleri, İkinci El satış konularında Adana, Mersin, Osmaniye illerinde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Çukurova Soğutma Endüstriyel Chiller Sistemleri Taahhüt Servis Pazarlama

İletişim